• Posiadasz już konto? Zaloguj się
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• [Propozycja]

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

[-]
    Tags
    wkurwiajamnie2skoki propozycja

Star 
    Witam, przychodzę dzisiaj z paroma propozycjami, które wyglądają następująco:

1. Zmiana dodatków VIP'a/SVIP'a - Zmiana ze 130hp do 110hp bo to jest przesada... 2 skoki niech już będą ale dodanie do regulaminu punktu zakazującego wskakiwania na miejsca które są bez dodatkowych skoków niedostępne.
    2. Poprawienie opcji "Wybierz team" ponieważ gdy klikam [CT grajcownisie] przenosi mnie do TT a gdy wybieram [TT grajcownisie] przenosi mnie do CT (jest to po prostu napisane na odwrót).
    3. Poprawienie "betowania" czyli obstawiania tego która z 2 ostatnich osób wygra ponieważ nie działa.
    4. Nie wiem czy tylko mi ale nie działają mi roundsoundy pomimo tego, że w opcjach /roundsound wybieram "Wlacz roundsound". Ewentualnie proponuje zmianę pluginu do nich.
    5. Dodanie pojedynku na noże dla 2 ostatnich osób.
    6. Dodanie jakichkolwiek rang. Mogą byc nawet rangi cs go. Ewentualnie dodanie od razu HUD'u w którym będzie napisane ile mamy łącznie fragów. Ile potrzebujemy do następnej rangi. Ranking no i co tam dusza zapragnie.
    7. Dodanie pluginu /mute. (chyba nie muszę tłumaczyc co to)
    8. Można dodac również plugin który daje VIP'a dla graczy steam. Taki vip dużo nie musi posiadac tylko np. Menu wyboru broni "AK+deagle" "m4+deagle" "awp+deagle". 
    9. Można również wgrac skiny do każdej broni i plugin dzięki któremu po wpisaniu /modele /skiny (zależy jaką komendę wybierzecie) skiny te będą się wyłączac.

10. ZMIANA MODA NA ONLY DD2
    To tak:
    1. Zaboli mnie to troszkę ale niech będzie na TAK, na txt nie można tak czy siak chodzić ;d
    2. True
    3. Najlepiej usunąć plugin, raczej useless
    4. Tutaj nie wiem, mi działają, sprawdź głośność mp3 w ustawieniach, jeśli nie to szok obczai zapewne
    5. Jest pojedynek, wystarczy kosą po ścianie 3 razy stuknąć
    6. Mały dodatek aczkolwiek chyba każdy serwer ma rangi z csgo, tutaj neutral
    7. Mutować można przez player list w menu gry z tego co pamiętam, ale jeśli nie działa to spoko opcja
    8. To może być też spoko z uwagi na to że graczy Steam jest 454353x mniej niż NS
    9. Tutaj neutral bo gdziekolwiek nie gram to nie używam modeli
    10. I tutaj fajna propozycja ale nie wiem czy za dużo serwerów only dd2 nie ma, ale jak najbardziej na tak.

Od siebie dopisałbym żeby ustawić czas mapy na 20 min, choć sam się czasem zmienia na 55 minut, ja z pozycji admina mogę ustawić na 30 min nie mniej; antyrush dla CT albo chociaż dopisek w reg że CT nie może rushować do 1:30 i tak samo TT resp do 1:30, czasem ludzie do 0:30 kampią w tt na respie ;d
    No i czas mapy dać na 2:10 ;d

W sumie to wszystko
    Dziękuję za poruszenie tego tematu , a więc
    1 - o tym myślałem ale mój plan odnośnie wprowadzenia na serwer czegoś ala bf2 moda zniweluje odczucie Vipa że jest tzw. "bóstwem", za wskakiwanie na tekstury jest ban i to jest jasno napisane przez człowieka piar'u (Haq) jeżeli nie zaraz każę mu to poprawić.
    2. Widzę błąd przy komplikacji i mini błędzik w kodzie wybaczcie ;/
    3. Tu też widzę mini błędzik w kodzie poprawiony + dodane sądzę ciekawe dzwięki - u mnie na testowym serwerze działa ale sprawdźcie czy będzie działać po zmianie mapy na tym serwerze Big Grin
    4. Hmmmmmm... serwer po logach wysyła i odbiera zaptania odnośnie rs'a więc od tej strony jest wszystko poprawnie, sądzę że w twoich plikach podczas pobierania z serwera musiała wystąpić nie spójność , wejdź proszę w valve/steam/steamapps/nicknasteamie/counter-strike/cstrike/sound/misc i usuń wszystko z tego folderu przy wyłączonej grze (to ważne) wtedy gdy wejdziesz na serwer pliki muzyczne ponownie pobiorą się na twój komputer, to powinno naprawić sytuację.
    5. To jest i prawda trzeba potrzeć o scianę aby wyzwać kogoś na pojedynek.
    6. Wspomniałem o tym wyżej, stworzyłem coś ala bf2 mod w sumie to jest bf2 ale poprawiona jego wersja, z odznakami które mają aż 6 poziomów z różnymi dodatkami (w tym podwyższone hp jeżeli wykona się jakieś zadanie) zadań jest kilka, moim zdaniem wygląda to ciekawie. Plugin jest wgrany na serwer dziś właśnie w godzinach późnych chciałem sprawdzić czy wszystko działa , zapraszam koło 24 jeżeli ktoś chcę sprawdzić jak to wygląda chyba że będą gracze wtedy się to przeciągnie. dotychczas raz w miesiącu był kasowany rank, więc z uruchomieniem tego pluginu czekam do kolejnego restartu ranku ( chyba że wy Gracze chcecie wcześniej nie ma problemu - pamiętajcie serwer jest dla was !) w ogóle co sądzicie o moim pomyśle dla mnie może być bomba dla was kaszana, Demokracja jest wypowiedzcie się !
    7.Masz racje plugin też dodany na serwer podpisuje się pod tym!
    8. Niestety, ja ani nikt z kim rozmawiałem nie potrafi napisać pluginu który rozróżnia graczy Steam od NonSteam, kwestia tego że nowe NS, każdemu graczowi przypisują SID - zabezpiecznia Valve - więc sądzę że 80 % graczy dostało by vipa, a wtedy umówmy się vIP Nie byłby już taki prestiżowy Big Grin
    9. Odnośnie modeli, nie na tym serwerze, serwer ten napewno zostanie bez modeli, ale plany na sieć są ogromne prawdopodobnie w najdalej połwie przyszłego miesiąca zostanie uruchomiony drugi serwer własnie z Csgo modem ze skinami, misjami, i wieloma innymi baerami (plugin ukończony w jakichś 65%)
    10. Serwer Onlny DD2 powstanie w 2 połowie Maja lub najpierw powstanie Only DD2 a potem CsGOmod - to też zależeć będzię od was, ale nie planuję zmieniać tego na właśnie sam only dd2.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lubię Hot-Dogi
    [Obrazek: giphy.gif]
    Co do pkt. 8 można zrobić temat że gracze steam którzy będą chcieli posiadać vipa będą zgłaszać się na forum ;d
    Do pkt. 10 - Według mnie na rozruszanie sieci będzie lepsze wprowadzenie najpierw DD2 [Aktualnie gwałcone są serwery only DD2 więc graczy byłoby więcej] a potem GO Moda
    Odnośnie dodania BF2 super, pamiętam jak w 2012 serwery bf2 robiły furorę, dziś ich brakuje więc fajnie byłoby wrócić do tamtych czasów Big Grin
    No i co, jak dla mnie fajne rozwiązania Big Grin Nic innego niż +1 tutaj nie będzie pasowało ;d

Pozdrawiam
    Nie rozpisujcie się tak bo nie chce mi się tego czytać XD
    1. W porządku.
    2/3. Sprawdzę
    4. Tak, coś poszło nie tak przy pobieraniu po sprawdzeniu spójności już działa
    5. Okej
    6. No zobaczymy jak sprawdzi się ten pomysł bo brzmi ciekawie.
    7. "Mutować można przez player list w menu gry z tego co pamiętam, ale jeśli nie działa to spoko opcja" ALE WPISANIE /MUTE BĘDZIE WYGODNIEJSZE
    8. Jest na paru serwerach może coś sama ogarnę to Ci wyślę plugin.
    9. Jeśli chodzi o skiny to mi nie zależy jakoś bardzo ale ludzie to lubią. Co do otwierania kolejnego serwera... Bardziej skupiłabym się na początek na tym nie tylko pod względem technicznym ;p
    10. Tak jak to powiedział Alibabisko "aktualnie takie serwery są GWAŁCONE" dlatego to zaproponowałam ponieważ może przyciągnęło by to więcej graczy. Ja osobiście gram na tym serwerze tylko podczas mapy de_dust2 xd
    decyzja odnośnie zmiany na only dd2 na pewno nie nastąpi, dlatego zostanie postawiony serwer drugi Only dd2 prawdopodobnie w połowie przyszłego miesiąca, niestety AMXX nie jest już oficjalnie wspierany więc serwer zanim wyszedł do graczy testowany był praktycznie przez miesiąc z botami itp, żadnych błędów nie stwierdziłem, ale niestety jestem też tylko zwykłym chodokiem i błędy w kodzie popełniam, które niestety wyszły dopiero w praniu, cieszę się że to zgłaszacie dzięki temu jestem w stanie wyszukiwać te błędy i je elminować! ;D
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lubię Hot-Dogi
    [Obrazek: giphy.gif]
    Dobra, zamykam temat, propozycje bez zakładania osobnych tematów można składać tu: klik

Pozdrawiam Smile

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: