• Posiadasz już konto? Zaloguj się
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• Opiekun DD2/INF/WW

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

[-]
    Tags
    opiekun dd2 ww inf

1. Serwer: DD2/INF/WW
    2. Wiek: 20
    3. Czas spędzony na Serwerze: Niemalże 45h KLIK
    4. Dlaczego Ty? Jakie masz pomysły zmian na serwerze? Jak wyobrażasz sobie swoja pomoc dla serwera?: Dlaczego ja? Jestem dyspozycyjny, konsekwentny, dużo błędów zgłaszam od razu jeśli je zobaczę. Co do pomysłu zmian na serwerze jestem za tym co pisał SzOk w temacie Oliwii, po wprowadzeniu obecnych planów będzie można myśleć nad kolejnymi udoskonaleniami Wink Swoją pomoc dla serwera wyobrażam sobie tak jak to jest aktualnie - trzymanie porządku nad serwerem, a w przyszłości nad adminami, bo jak wiadomo, nie każdy może sprawdzić się na tym stanowisku Big Grin Poza tym miałem kiedyś swój serwer i jako właściciel miałem podobne obowiązki
    5. Akceptacja Regulaminu: Przeczytane, zrozumiane.

Pozdrawiam Wink 
    No to jazda Big Grin
    + Wiek
    + GT
    - Brak Steam (Chyba, że masz a na nim nie grasz)
    - Nie wiem nic o twoim doświadczeniu i czy potrafisz edytować albo przynajmniej wgrywać pluginy. Właściciela i opiekuna na serwerze można mieć równie dobrze za hajs bez żadnego doświadczenia. Do czego dążę? Wzór jest za słaby żeby Cię ocenić lub mogłeś od razu napisać JAKIE miałeś obowiązki.
    - Zero dalszych planów na serwer. Stara śpiewka "jest fajnie i wgl później się pomyśli"
    - Zacytuję twoją wypowiedź "dużo błędów zgłaszam od razu jeśli je zobaczę". Głupi wybór drużyny jest od tygodnia na odwrót XD
    - Podanie jest po prostu słabe

Jestem za poprawieniem wzoru i napisaniem podania ponownie.
    Ogólnie myślę, że byś się nadał bo widzę, że Ci zależy ale po prostu moim zdaniem Opiekun powinien mieć pomysł na serwer i powinien potrafić go zrealizować.
    A w twoim podaniu nie mam żadnych informacji o tym.
    Miałem z tobą styczność w kwesti Formalnej kilka zdań wymieniliśmy, lecz proszę dopisz jaki miałeś serwer, co robiłeś, i jaka jest twoja znajomość pawna, musisz opisać więcej te informację które podałeś są mało jasne Opiekun serwera to nie byle ktoś to człowiek który trzyma za w cudzysłowiu jaja serwer Big Grin, (rozpisz się)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lubię Hot-Dogi
    [Obrazek: giphy.gif]
    Dopiszę tutaj co do mojego serwera:
    Miałem serwer Only DD2 na nieistniejącej już sieci [podpięty serwer]. Ogarniałem opłaty, pluginy, a wszystkie zgłoszone błędy musiałem sprawdzać bo tylko ja miałem dostęp do panelu admina na 1s1k. Fakt faktem nie pisałem sam pluginów, tylko dobierałem i jeśli była potrzeba to dopytywałem na amxx.pl Zapewne co nieco umknęło mi gdyż serwer miałem ok. 2 lat temu, ale raczej z tym nie będzie problemu bo jak wcześniej załapałem, tak teraz pójdzie mi o wiele sprawniej Wink Chyba tyle, pozdrawiam.

A co do planów to nie mogę aktualnie stwierdzić bo plany szoka jeszcze nie weszły w życie, więc nie na miejscu jest planowanie kolejnych zmian
    Podanie zakceptowane, zapraszam na pw.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lubię Hot-Dogi
    [Obrazek: giphy.gif]
    **********Wiadomość wygenerowana automatycznie**********

Temat zamknięty przez @"szok

Powód: "Podanie zakceptowane, zapraszam na pw. "

Jeżeli się z tym nie zgadasz zgłoś to Administracji.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: